China's Top Drum Chippers Manufacturer & Supplier, ISO9001 gecertificeerd:

  • Hogere capaciteit en minder kosten voor slijtageonderdelen
  • Breed scala aan toepassingsgeschiktheid
  • Stabiele loopprestaties en eenvoudige bediening

Trommelversnipperaars- De beginnershandleiding

trommelversnipperaars

Denkt u erover om drumversnipperaars te kopen voor uw huis of bedrijf?? Als, u wilt deze uitgebreide gids eerst doorlezen. Van een houtversnipperaar voor bosbouw tot een houtversnipperaar in industriële drumstijl, er zijn allerlei soorten trommelversnipperaars om je te helpen van ongewenst hout af te komen. Je kunt zelfs een mobiele drumversnipperaar te koop vinden! Kansen zijn, als je het kan bedenken, je kan het vinden. Maar hoe kies je de beste??

In deze gids, we vertellen je alles wat je wilt weten over drumversnipperaars – we zullen alles behandelen, van hoe deze tools werken tot waar je er een kunt kopen als je er klaar voor bent. Laten we erin duiken!

Dit is een uitgebreide?

Voordat we te diep ingaan op hoe drumversnipperaars werken, laten we de meest prangende vraag beantwoorden – wat zijn drumversnipperaars precies?
Trommelversnipperaars zijn specifieke soorten houtversnipperaars die worden gebruikt om hout te verminderen (meestal grote boomtakken, takken, of koffers) in kleinere houtsnippers. Deze zijn vaak draagbaar, met de mogelijkheid om ze op wielen en frames te monteren die vervolgens achter tractoren kunnen worden gesleept, bestelwagens, of vrachtwagens.
Deze gereedschappen worden commercieel gebruikt in houtpelletfabrieken. De roterende schijf in deze machine staat loodrecht op de grondstof, ze worden gebruikt om grote stukken hout om te zetten in bruikbare spanen die vervolgens nog verder kunnen worden verwerkt tot dingen zoals spaanplaten.
Trommelversnipperaars bestaan ​​uit een basis, invoerrollen, messenrollen, een transportband, en een eenvoudig hydraulisch systeem. Over het algemeen, het hoofdgedeelte is gelast in een zeer sterke stalen plaat;, met een set van twee tot vier messen op elke rol.
Naast trommelversnipperaars, je kunt andere soorten houtversnipperaars kopen, te, inclusief schijfversnipperaars en rollen met hoog koppel. De meeste trommelversnipperaars zijn elektrische trommelversnipperaars die worden aangedreven door een aftakas, maar er zijn ook wat gasaangedreven versnipperaars.

Dit is een uitgebreide?

Nu je precies weet wat een drumversnipperaar is, zo gebruik je er een.
Houtversnipperaars bevatten verschillende onderdelen, inclusief een halsband, Ongeacht de uitdagingen van het bezitten van een drumversnipperaar, een versnipperaar, en een inzamelbak (hoewel dit laatste item optioneel kan zijn).
Trommelversnipperaars hebben grote, gemotoriseerde trommels. Deze drums trekken materiaal aan, snij of versnipper het dan voordat u het uit een trechter leidt. Deze machines werken snel, waardoor ze ideaal zijn voor commerciële operaties, maar ze kunnen behoorlijk luid zijn.
Ze vereisen ook een zorgvuldige bediening – de operator moet de apparatuur zorgvuldig laden om opstoppingen en verstoppingen te voorkomen.

Informatie over de versnipperaartrommel

Je hoort misschien drumchippers die chipper drums worden genoemd – raak niet in de war! De twee zijn één en hetzelfde.

Trommelversnipperaars verschillen van andere soorten houtversnipperaars in hun werking. Deze, nog een keer, bestaan ​​uit grote stalen vaten aangedreven door motoren. De trommel heeft de neiging om evenwijdig aan de trechter te worden gemonteerd, draaiend naar de stortkoker terwijl het het materiaal in snippers snijdt. De snippers worden dan uit de uitwerpkoker geduwd.
De diameter van het hout dat een versnipperaartrommel aankan, is afhankelijk van de grootte van de machine. De meeste kunnen houtmateriaal aan dat ergens tussen negen en ligt 24 inch in diameter.
In conventionele versnipperaars, de trommel wordt gebruikt als invoermechanisme;, zowel het materiaal doortrekken als versnipperen. Ook bekend als chuck en duck chippers, deze versnipperaartrommels kunnen enigszins riskant zijn om te gebruiken. Het materiaal valt zo snel in de trommel dat het gemakkelijk is om terug te schoppen en de operator te verwonden.
Voor het grootste gedeelte, hydraulisch gevoede trommelversnipperaars hebben nu de meeste conventioneel gevoede machines vervangen. Deze gebruiken hydraulische wielen om de voersnelheid te regelen, dus het gaat niet zo snel in en uit.

Trommelversnipperaar versus. Schijfversnipperaar

Zoals eerder gezegd, er zijn verschillende hoofdtypen houtversnipperaars die u kunt kopen – trommelversnipperaars, schijfversnipperaars, en rollen met hoog koppel.
Trommel- en schijfversnipperaars zijn verreweg de meest voorkomende houtversnipperaars. Beide typen zijn al vele jaren in gebruik en hebben hun eigen plussen en minnen.

Hoe werken schijfversnipperaars??

We hebben je al alles verteld over hoe drumversnipperaars werken – hier is een kort overzicht van hoe schijfversnipperaars werken.

Schijfversnipperaars werken een beetje als trommelversnipperaars. De technologie is oud, daterend uit 1922. Omkeerbare hydraulisch aangedreven wielen trekken materiaal uit de trechter terug naar de schijf, die loodrecht op het materiaal is gemonteerd. De schijf draait en de messen van de houtversnipperaar snijden het materiaal tot snippers.
Deze worden vervolgens uit de goot verwijderd door flenzen die op de trommel zijn geplaatst.
Schijfversnipperaars kunnen meestal de materiaaldiameter aan, dat wil zeggen: 6 naar 19 inches, hoewel er industriële versnipperaars zijn met schijven die materiaal aankunnen tot 160 inch in diameter en vereisen tot 5,000 paardenkracht om te werken! Dit soort houtversnipperaars worden vaak gebruikt in industriële omgevingen om dingen zoals spaanplaat te produceren.

Wat is beter – Schijfversnipperaar of trommelversnipperaar?

Noch een trommelversnipperaar, noch een schijvenversnipperaar is beter dan de andere – het hangt allemaal af van je doelen en prioriteiten wanneer je hout versnippert.
Bijvoorbeeld, schijfversnipperaars zijn niet zo efficiënt als trommelversnipperaars. Ze verbruiken meer energie en verbruiken meer stroom.
Schijfversnipperaars, aan de andere kant, hebben de neiging om meer uniforme chips te produceren, vooral wanneer gevoed met hoogwaardige grondstoffen. Dit maakt ze ideaal voor commerciële boomverzorgingsbedrijven die grote hoeveelheden hout moeten verwerken.
Echter, het probleem met schijfversnipperaars is dat de kwaliteit niet altijd even hoog is als je te maken hebt met grondstoffen die niet van de beste kwaliteit zijn. Bijvoorbeeld, als je kleinere takken of toppen gaat voeren, je zult merken dat de chips niet uniform van grootte zijn.
Daarom, trommelversnipperaars heersen als het gaat om het omgaan met kleinere takken en twijgen. Terwijl een professionele houthakker of boomverzorger misschien een commerciële schijfversnipperaar wil voor het opruimen van grote stukken vuil tijdens het werk, de gemiddelde huiseigenaar die stormafval wil opruimen voor gebruik als mulch in de tuin, zal het prima doen met een standaard roterende trommelversnipperaar.
Trommelversnipperaars zijn mogelijk iets veiliger dan schijfversnipperaars, hoewel nogmaals, dit is altijd variabel. De meeste nieuwe trommelversnipperaars zijn uitgerust met veiligheidsvoorzieningen zoals omkeerbare invoersystemen. Hierdoor kunnen nieuwere drumversnipperaars materialen met een grote diameter verwerken (tot 20 inches) zonder dat de machinist zich zorgen hoeft te maken over terugslag of onbedoeld lozen van hout.
Een ander voordeel van het gebruik van trommelversnipperaars in plaats van versnipperaars is dat ze iets gemakkelijker te onderhouden zijn. Het is gemakkelijker om de messen op trommelversnipperaars te verwisselen (hoewel de messen behoorlijk zwaar kunnen zijn, vooral op zoiets als een grotere 12-inch drumversnipperaar).
Trommelversnipperaars hebben de neiging om sneller te werken op recht hout, terwijl ze niet zo efficiënt zijn op kromme of verwrongen takken. Schijfversnipperaars zijn doorgaans compacter, terwijl drumversnipperaars lichter zijn in gewicht.
Dus andere voordelen van drumversnipperaars zijn::
● Ze bieden een betere rotatie-energie en kunnen een veel breder zwad maaien dan schijvenversnipperaars
● Ze zijn compacter en vaak duurzamer gemaakt (en sterker)
● Ze kunnen gemakkelijker te vinden zijn, vooral als u op zoek bent naar een machine die: 12 inches of groter
uiteindelijk, beslissen tussen een trommel- of schijfversnipperaar hangt weer af van het beoogde gebruik van de machine en het soort hout dat u van plan bent te versnipperen.

 

Trommelversnipperaars

Schijfversnipperaars

Structurele verschillen

De trommel wordt gebruikt als toevoermechanisme om hout in een messenset te trekken en vervolgens de spanen af ​​te voeren

Wielen trekken materiaal uit de trechter terug naar de schijf; messen van de houtversnipperaar snijden het materiaal in snippers en gooi ze vervolgens weg met flenzen

Gem. Materiële Grootte:

Tot 24 inches

Tot 19 inches

Sollicitatie (Wanneer te gebruiken)

Geweldig voor recht hout of casual gebruik

Het beste voor krom, verwrongen takken of voor professionele boomverzorgers met grote hoeveelheden puin

Grootste voordelen

Compacter en duurzamer, gemakkelijk te onderhouden

Messen zijn lichter en efficiënter voor grotere klussen

Zorgen om op te merken

Kan terugslag veroorzaken op scheef hout

Houtsnippers zijn niet altijd even groot

Voordelen van trommelversnipperaars

Wanneer je op zoek bent naar een drumversnipperaar, je vraagt ​​​​je misschien af ​​​​waarom je dit soort versnipperaar zou moeten kiezen boven anderen.
Er zijn verschillende belangrijke voordelen van trommelversnipperaars:.
Voor een, deze machines kunnen grondstoffen veel beter snijden en verpletteren dan andere soorten – met een snelheid van meer dan 95% meer efficiëntie, in werkelijkheid. Ze kunnen een hogere houtcapaciteit aan en zijn eenvoudig te bedienen.
Niet alleen dat, maar trommelversnipperaars zijn meestal gemakkelijk te onderhouden en zijn gemaakt van de beste materialen.
In aanvulling op, de meeste grote fabrikanten van drumversnipperaars zullen u vertellen dat drumversnipperaars chips van betere kwaliteit produceren. Trommelversnipperaars produceren houtsnippers die uniformer van formaat zijn, zowel wat betreft hun gemiddelde lengte als dikte. Ze hebben grotere fracties geaccepteerde chips en kleinere fracties boetes en pinchips. Algemeen, de kwaliteit is gewoon beter!

Hoe snel draait een chipper-trommel??

Wanneer u een drumversnipperaar bedient, het is goed om precies te weten waar je aan begint!
Houtversnipperaars voor bosbouw draaien snel met de snelheid die wordt bepaald door de grootte en capaciteit van uw machine. Sommige draaien met een maximale snelheid van 540 RPM's (revoluties per minuut), terwijl anderen tot kunnen bereiken 3000 RPM's.
In het algemeen, 540 is het standaard aftakastoerental voor een houtversnipperaar voor kleine trommels. Dat gezegd hebbende, er zijn enkele moderne trommelversnipperaars die worden bediend vanaf de aftakas van een tractor die sneller kan draaien (rondom 1000 RPM's). Het is ongebruikelijk om de hogere RPM's te zien, tenzij het erg duur is, geavanceerde commerciële machine:.
Hoe gebruik je een industriële houtversnipperaar??
Of je nu gewoon wat puin opruimt na een storm of je werkt voor een professioneel boomverzorgingsbedrijf, het is handig om te weten hoe je een industriële houtversnipperaar in drumstijl gebruikt.
Een industriële houtversnipperaar kan wat ingewikkelder zijn dan een basismodel, maar ze werken min of meer op dezelfde manier. De versnipperaar moet op een vlakke ondergrond worden geplaatst.

Een houtversnipperaar heeft een reeks messen die het hout in kleine stukjes snijdt terwijl u het in de trechter voert. Voed de ledematen, kont eerst, in de trechter, de takken loslaten terwijl de rollen ze vastgrijpen. Sommige druppelversnipperaars hebben een mechanische invoerbalk, samen met een snelle stop en terugvoerregeling als veiligheidsvoorzieningen.
Bij het voeden van een kortere ledemaat, gebruik een langere tak om hem in te voeren. Inspecteer elke tak voordat u deze voedt op stenen of andere items die de messen kunnen beschadigen.
Zodra u een tak in de trechter plaatst, rolbeugels grijpen de ledematen vast, vermaal ze, en vervolgens worden houtsnippers gemaakt in een horizontale versnippertrommel voordat ze uit een afvoertrechter worden geperst. Je moet de messen regelmatig slijpen, of de houtsnippers gaan meer op brokken lijken dan op snippers.
Volg altijd de richtlijnen van de fabrikant voor veiligheid en bediening en draag stevige handschoenen terwijl u aan het werk bent. Het is een goed idee om oog- en gehoorbescherming te dragen, te, samen met nauwsluitende kleding.

Kan een houtversnipperaar een lichaam versnipperen??

Dit is een gruwelijke vraag die bij je opkomt na het bekijken van films zoals Fargo, waarin het personage van Steve Buscemi op gruwelijke wijze door een houtversnipperaar wordt gevoerd.
Het is een donkere foto, en eerlijk gezegd, een die je jezelf waarschijnlijk nooit hoeft af te vragen! Echter, houtversnipperaars kunnen gemakkelijk een lichaam versnipperen. Botten zijn niet goed bestand tegen de schuif- en torsiekrachten van een houtversnipperaar.
Hopelijk, je bent niet van plan iemand te vermoorden met je houtversnipperaar! En natuurlijk, je mag nooit iemand door je houtversnipperaar steken (moeten we je dat vertellen??). De rol met hoog koppel zit vaak boordevol innovatieve functies, zoals anti-jam, die voorkomen dat de grondstof de machine verstopt., het is belangrijk om de kracht van deze machine in relatie tot het menselijk lichaam te begrijpen, omdat het dient als een belangrijke herinnering – je moet voorzichtig zijn tijdens het gebruik ervan!
Nog een keer, volg altijd de aanbevelingen van de fabrikant voor veiligheid en draag een veiligheidsbril, gehoorbescherming, en kleding die niet vast komt te zitten in de machine. Houtversnipperaars zijn handige hulpmiddelen – maar ze maken geen onderscheid tussen hout en mensen!

Conclusie

Dus daar heb je het! Alles wat u moet weten over drumversnipperaars om u te helpen een weloverwogen beslissing te nemen wanneer u koopt – of besluit er een te starten op het werk.
Er zijn allerlei soorten machines om uit te kiezen, dus ongeacht uw budget, het soort baan dat je probeert aan te pakken, en uw persoonlijke voorkeuren, je zou een drumversnipperaar moeten kunnen vinden die aan je behoeften voldoet.

Taichang Drum Houtversnipperaars Inleiding:

Taichang is een leidende fabrikant en leverancier van drumversnipperaars in China. We hebben onze eigen fabriek en onze producten zijn geëxporteerd naar meer dan 100 landen.

We ontwerpen onze drumversnipperaars op een manier dat ze kunnen voldoen aan de eisen van de klant en werken volgens de industriestandaard. Ons team van bekwame ontwerpers zorgt ervoor dat elk product, of het nu compact of commercieel is, zeer effectief is en het gewenste resultaat geeft met een minimaal stroomverbruik.

Taichang Drum Chippers Kenmerken:

Onze trommelversnipperaar heeft verschillende voordelen ten opzichte van onze concurrentie:. We gebruiken hoogwaardige en sterke materialen om een ​​machine met een lange levensduur te produceren. Kenmerken van onze trommelversnipperaar benadrukken veiligheid en gemak. We streven ernaar om een ​​machine te maken die niet alleen de veiligste is in gebruik, maar ook gemakkelijk te gebruiken en te onderhouden.

breekkamer

De breekkamer van de houtversnipperaar is voor de veiligheid afgedekt en het deksel kan eenvoudig worden opgetild door middel van hydrauliek. Dit maakt onderhoud en het verwisselen van messen eenvoudig en handig.

drum versnipperaar mes

Het bladmateriaal is H13. Het is harder en slijtvaster. Het kan hardhout zagen en heeft een langere levensduur voordat het geslepen moet worden. Voor de beste resultaten, het mes moet na elke 1000 gebruiksuren.

rol

De invoerrol van de houtversnipperaar is gemaakt van: 45# Mn staal. Deze staallegering heeft een sterke slijtage en een precieze bijtkracht, helpt de kans op schade aan de versnipperaar te verkleinen.

drum versnipperaar lichaam

Het lichaamsmateriaal is sterk koolstofstaal - Q235. Hierdoor kan het gestaag draaien zonder grondfundering.

toevoerketting transportband

De voerkettingtransporteur voedt de grondstof gelijkmatig;, ongeacht grootte of vorm, gevaarlijke blokkades voorkomen.

schermgaas

De zeefmaaswijdte kan worden aangepast voor verschillende maten om eindproducten te produceren volgens specifieke vereisten.

Drum Chippers-parameters:

TypeTC216TC218TC426TC428
Rotordiameter: (mm)650800650800
Aantal snijapparaten (deel)3 bladen of aangepast:3 bladen of aangepast:20-35 hamers of aangepast:20-35 hamers of aangepast:
Scherm groottePhi 50 of aangepast:Phi 50 of aangepast:Phi 60 of aangepast:Phi 60 of aangepast:
Invoergrootte (mm)540×240680×3101250×2501250×310
Rotatiesnelheid mes: (r/m)590650600650
Voedingssnelheid (m/min)3835-383838
Maximale materiaaldiameter: (mm)220300240300
Lengte houtsnippers (mm)30-50 of aangepast:30-50 of aangepast:30-80 of aangepast:30-80 of aangepast:
je vindt zoiets misschien niet op modellen op gas, omdat ze in plaats daarvan met een trekkoord worden geleverd (e)3-66-108-1010-12
Voornaamste kracht (kw)55110110132
Voedingsmotor: (kw)3+45.5+45.5+5.55.5+7.5
Ontladen motor (kw)3+33+35.5+5.55.5+5.5
Olie pomp motor (kw)1.51.51.51.5
Lengte aanvoerband: (mm)4000400040004000
Lengte afvoerband: (mm)10000100001000010000
Gewicht (t)4.578.210.4
Levering1×40'GP1×40'GP1×40'HQ1×40'HQ

Werkende video van drumversnipperaars

Houttrommelversnipperaar die afvalfineer verwerkt.

Trommelversnipperaar met hoge capaciteit die houttakken verwerkt

Tips bij het kopen van een drumversnipperaar

Om u beter van dienst te kunnen zijn, probeer de onderstaande informatie te verstrekken::

1) Wat is het te verpletteren materiaal?? Als hout, wat voor hout??
2) Hardheid?
3) Vochtgehalte?
4) Maximale diameter van het te verbrijzelen materiaal?
5) Maximale lengte van het te verbrijzelen materiaal?
6) Benodigde productiecapaciteit?
7) Vereiste chipsmaat?
8) Waar worden houtsnippers voor gebruikt? ? ( houtpellets maken? Voor biomassacentrale:? Enzovoort)
9) Werkplaats van de machine?
10) Andere speciale vereisten waarvan u denkt dat ze nodig zijn om het me te laten weten:?

Dan zullen we een geschikt model aanbevelen op basis van uw werkelijke behoeften.

Praat met een expert