China's Top Drum Chippers Manufacturer & Supplier, Certificado ISO9001

  • Dätä mfeni ne menos costes piezas desgaste
  • Nt'ot'e ho 'bui ndunthe gama idoneidad nt'ot'e
  • Rendimiento funcionamiento hingi mpa̲ti ne hei operación

Astilladoras tambo- Guía pa principiantes

astilladoras tambo

¿Xi mi mbeni jar ta̲i astilladoras tambo pa ár hogar wa negocio?? Jar nt'ot'e zudi, 'me̲t'o querrá lei xí guía nxo̲ge. Ar 'nar astilladora tambo ar xithe̲ forestal ja 'nar astilladora ar xithe̲ estilo tambo industrial, Jawa nga̲tho ar klase ar astilladoras tambo pa ndi da 'BATS'I deshacer ar ar ar xithe̲ hindi deseada. 'Nehe tsa̲ da tingigi mbo 'nar astilladora tambo móvil pa jar 'ba̲! Mäs nä'ä probable ge da, Nu'bu̲ ar gi ocurre, dar tsa̲ gi tingigi mbo ja. Pe, ¿Temu̲ da 'ñets'i ar xi hño??

Jar nuna ar guía, Xa di pehu̲ ga̲tho nä'ä podrías querer ga pädi dige ya astilladoras tambo – Cubriremos nga̲tho, ndezu̲ Honja funcionan gi bo̲jä nu'u̲ asta Hogem'bu̲ to ta̲i 'na nu'bu̲ ntsuni hñoki.. Ma ga sumergir ga ja!

¿Ter 'me'ä 'nar astilladora tambo??

'Bu̲ 'be̲tho profundizar xki jar Honja funcionan ya astilladoras tambo, abordemos ar nt'a̲ni mäs apremiante – ¿Temu̲ ya exactamente ya astilladoras tambo??
Ya astilladoras tambo ya xingu específicos ya astilladoras ar xithe̲ utilizadas pa reducir ar xithe̲. (ir 'me̲t'o general, ramas ya zaa dätä, ramas, wa troncos) jar astillas ar xithe̲ mäs t'olo. Nuya gehya tso̲kwa menudo portátiles, ko mfeni ya montar ya ruedas ne ya bastidores da 'me̲fa xi da remolcados jár xu̲tha tractores, Furgonetas, wa camiones.
Gi bo̲jä nu'u̲ bí utilizan comercialmente ja ya do̲ni pellets ar xithe̲. Nuwa, ar utilizan da convertir ya dätä trozos ar xithe̲ jar astillas utilizables ne gem'bu̲ bí xi procesar aún mi mäs ja ya komongu tableros partículas..
Ya astilladoras tambo consisten ja 'nar base, rodillos alimentación, rodillos jwai, 'nar transportador 'me̲i, ne 'nar ko ya hidráulico simple. Nu'bu̲ da, komongu principal xi soldado 'nar placa asero mextha resistencia, ko 'nar 'ñeni yoho ya goho cuchillos instalados ya rodillo.
Astilladoras tambo 'nehe, dar tsa̲ gi ta̲i 'ra xingu ya astilladoras ar xithe̲, 'nehe, da 'ñent'i astilladoras disco ne rodillos mar hñets'i par. Mäs xingu ya astilladoras tambo ya astilladoras ar tambo eléctricas da funcionan ko 'nar toma ya ndu nzafi, pe 'nehe 'bu̲i ra astilladoras gas nu'bu̲.

¿Tema funciona 'nar astilladora tambo??

Nu'bya da pädi exactamente Temu̲ ge 'nar astilladora tambo, Tso̲kwa continuación, bí indicamos Temu̲ zu̲di 'na.
Ya astilladoras ar xithe̲ contienen 'nar variedad piezas, da 'ñent'i 'nar collar, tolva, 'nar astilladora, ne 'nar contenedor recogida (Anke nuna ngäts'i 'nar 'mu̲i to da opcional).
Ya astilladoras tambo pe̲ts'i ya dätä, tambores accionados ya motor. Nuya tambores dibujan jar hñei, 'me̲fa tu̲ki nä'ä wa triture 'bu̲ 'be̲tho dirigir nä'ä ntsuni 'nar conducto. Gi máquinas funcionan rápidamente, o̲t'e ya ideales pa ja ya comerciales, pe xi da bastante ruidosos.
'Nehe requieren 'nar operación cuidadosa – ar operador pe̲ts'i da cargar ar equipo cuidadosamente pa nu'bu atascos ne ja ya nthäki.

Ar ungumfädi Chipper Drum

Ar tsa̲ da escuche ke ya astilladoras tambo ar pädi komongu tambores astilladora. – hingi di confundas! Yoho ya 'na ne ar xkagentho.

Ya astilladoras tambo ya 'na'ño ma'ra xingu ya astilladoras ar xithe̲ jar nt'ot'e da operan. Nuya, ma 'nagi, consisten jar dätä tambores ar asero accionados ya motores. Ar tambo gi hoki ma di montar ar paralelo ja ar tolva, girando nu'bu ar conducto Mente tseki hñei jar astillas. Ya chips ya propulsados fuera de conducto descarga..
Ar diámetro ar xithe̲ nä'ä to 'ye̲ 'nar tambo astillador varía nä'ä mä ar tamaño ar máquina.. Kasu̲ nga̲tho to 'ye̲ he̲'mi xithe̲ nä'ä xi 'na lugar entre guto ne 24 pulgadas diámetro.
Jar tambores chipper convencionales, ar tambo ar japu'befi ya komongu ya nt'ot'e mbo alimentación, tanto dibujando ar hñei través nu'u̲ bí astiltando. 'Nehe conocido komongu ar astilladoras ya chuck ne ya badu, Nuya tambores astilladores xi da algo arriesgados ar zu̲di. Ar hñei da he̲gi caer xi rápidamente jar tambo ar hei pa nu'u̲ bí relajar ne lesionar ar operador..
Jar dätä ár 'mui, Ya astilladoras ar tambo alimentadas hidráulicamente nu'bya xi reemplazado jar mäs xingu ya máquinas alimentadas convencionalmente. Nuya utilizan ruedas hidráulicas pa regular ar velocidad alimentación., nä'ä hingi ku̲t'i ne bo̲ni ngut'ä ngutha.

Tambo Chipper Vs. Astilladora discos

Honja ko, Varios xingu ja ya astilladoras ar xithe̲ nä'ä to ta̲i – astilladoras tambo, astilladoras disco, ne rodillos mar hñets'i par.
Ya astilladoras tambo ne disco tienden da ya xingu mäs pa ngatho ya astilladoras ar xithe̲ ko diferencia.. Ga̲ yoho xingu xi 'ma̲i jar njapu'befi Nxoge xingu ya je̲ya ne pe̲ts'i yá propias ventajas ne ar desventajas..

¿Tema funcionan ya astilladoras disco??

Ya di di pehu̲ ga̲tho dige Honja funcionan ya astilladoras tambo – Nuwa 'bu̲kwa pede Nxoge ngut'a Honja funcionan ya astilladoras disco.

Ya astilladoras disco funcionan 'naxtu̲i komongu ya astilladoras tambo. Ar tecnología ar antigua, nä'ä bí remonta ma 1922. Ya ruedas reversibles accionadas hidráulicamente extraen he̲'mi tolva nu'bu ar disco, nä'ä bí monta perpendicular jar ar hñei. Ya giros jar disco ne ya cuchillos ar astilladora ar xithe̲ cortan hñei jar astillas..
Nuya bí descartan ar conducto ir nge ya bridas da colocan jar ar tambo..
Ya astilladoras disco nu'bu̲ da nthe̲hu̲ 'ra xi 'ye̲ ar diámetro hñei ar 6 Pa 19 Pulgadas, anke ja ar astilladoras 'mui industrial ko discos nä'ä xi 'ye̲ material asta 160 pulgadas diámetro ne requieren asta 5,000 fani ndu nzafi pa operar! Nuna ar klase ar astilladoras ar xithe̲ bí utilizan tso̲kwa menudo jar entornos industriales da producir ya komongu tableros partículas..

¿Teme ra mäs xi hño? – Chiper disco wa Chipper tambo?

Nixi 'nar astilladora tambo nixi 'nar astilladora disco ya mpädi mäs xi nä'ä ar ma – ga̲tho bi jagu̲ju̲ ir 'befi ne ya prioridades nu'bu̲ gi astillando zaa.
Ngu, Ya astilladoras disco hingi ya ngut'ä eficientes komongu ya astilladoras tambo. Usan mäs energía ne toman mäs energía.
Astilladoras disco, Ja ir ngehnu̲, tienden producir chips ke ya mäs uniformes, particularmente nu'bu̲ T'ini ko materia prima ar hño. 'Me̲hna ya xí ideales pa empresas comerciales hñeti zaa mi pe̲ts'i ya dätä volúmenes ar xithe̲ pa japi..
'Ñotho ar embargo, Ar hñäki ko ya astilladoras disco ge da ar hño hingi xkagentho ar ngut'ä mextha nu'bu̲ t'o̲t'e materia prima nä'ä hingi ar mäs xi hño ar hño.. Ngu, Nu'bu̲ comienza alimentar ramas wa tapas mäs t'olo, Gi tini ya chips hingi ya uniformes jar tamaño.
Ir, Ya astilladoras tambo reinan supremas nu'bu̲ t'o̲t'e japi ramas ne ramitas mäs t'olo.. Mente ne 'nar maderero wa arborista xi hño ar tsa̲ ar tsa̲ da querer 'nar astilladora disco 'mui yá 'ma pa limpiar ar dätä piezas escombros jar 'be̲fi., Ar propietario promedio nä'ä gi limpiar ya escombros jar mfe̲i da zu̲di ya komongu mantillo ja ar mbodu̲nihe nä'ä da xi hño ko 'nar astilladora ar tambo rotativa básica da su lugar..
Ya astilladoras tambo xi to 'naxtu̲i mäs seguras da ya astilladoras disco, anke ar 'ra'yo je̲ya, Nzäm'bu̲ gehna variable. Kasu̲ nga̲tho ya 'ra'yo astilladoras tambo gi equipadas ko características ar Ts'ut'ubi, komongu ar sistemas ar alimentación reversibles.. 'Me̲hna permite ke ya astilladoras tambo estilo mäs 'ra'yo manejen materiales Nar dätä hño ar diámetro. (asta 20 Pulgadas) ma'bu̲ ke ar operador pets'i da preocupar ar hño ningún retroceso wa descarga accidental ar xithe̲.
Ma'na beneficio ga astilladoras ar tambo en lugar de astilladoras disco ge ya 'naxtu̲i mäs fáciles da zeti.. Ar mäs hei mpa̲ti ya cuchillos ja ya astilladoras tambo (anke ya cuchillos xi da bastante pesados, ja 'naxtu̲i komongu 'nar máquina astilladora tambo mäs dätä 12 ar pulgadas).
Ya astilladoras tambo tienden gi 'nar 'be̲fi mäs rápido jar xithe̲ recta, Mente ke hingi ya ngut'ä eficientes jar ramas torcidas wa contorsionadas. Ya astilladoras disco tienden da mäs compactas, Gem'bu̲ ya astilladoras tambo ya mäs ligeras jar be̲xu.
Ir ma'ra njapu'befi ya astilladoras tambo incluyen:
● Ofrecen una hño energía rotación ne xi tu̲ki 'nar franja xingu mäs ancha da ya astilladoras disco
● Son más compactos y, a menudo, están hechos para ser más duraderos (ne mäs xí nze̲di)
● Pueden ser más fáciles de encontrar, Ho̲ntho nu'u̲ nu'bu̲ xí mí honi 'nar máquina nä'ä 12 pulgadas wa nö'ö
Ngäts'i, Da jäts'i ja 'nar astilladora tambo wa disco ar reducirá 'ñätho jar ár njapu'befi previsto pa jar máquina ne Temu̲ ar klase ar xithe̲ planea astillar..

 

Astilladoras tambo

Astilladoras disco

Ya estructurales

Ar tambo ar gi japu̲'be̲fi komongu 'nar nt'ot'e mbo alimentación pa k'ahni ar ar xithe̲ ja 'nar 'ñeni ar cuchillos ne gem'bu̲ descargar ya astillas.

Ya ruedas extraen ar he̲'mi tolva nu'bu ar disco; ya cuchillos ar astilladora ar xithe̲ cortan hñei jar astillas ne Gem'bu̲ ya descartan ya bridas

Avg. Tamaño ar hñei

Asta 24 Pulgadas

Asta 19 Pulgadas

Nt'ot'e (Hä'mu̲ zu̲di)

Ideal pa zaa recta wa njapu'befi casual

Mäs xi hño pa torcidos, ramas contorsionadas wa da arboristas profesionales ko ar dätä cantidades escombros

Pe̲ts'i njapu'befi

Mäs xí nze̲di ne duradero hei da zeti

Ya cuchillos ya mäs ligeros ne eficientes pa 'be̲fi mäs mña dätä

Preocupaciones ga ja

Pe causar sobornos jar xithe̲ xi mpa̲ni

Ya astillas ar xithe̲ hingi nzäm'bu̲ ya 'nar tamaño uniforme

Ventajas ya astilladoras tambo

Nu'bu̲ compras 'nar astilladora tambo, ar tsa̲ da bí pregunte Yogo'ä debería da 'ñets'i nuna ar klase ar astilladora dige ma'ra ya.
Jawa ndunthe ventajas clave planteadas ir nge ya astilladoras tambo.
Ir mo̲te, Gi máquinas ya mar tsa̲ ndi tu̲ki ne triturar materia prima xingu hño da ma'ra xingu – ma 'nar 'me̲i mäs xi ngu ya ar 95% mäs dätä nt'ot', Jar gu̲ki makwäni. Xi 'ye̲ 'nar dätä mfeni ar xithe̲ ne ya fáciles ar operar.
Hingi Honto nö'ö, pe ya astilladoras tambo tienden da fáciles ar 'mui ne gi hechas ya mpädi mäs xi materiales..
'Nehe, Kasu̲ nga̲tho ya dätä empresas fabricantes astilladoras tambo bí dirán ke ya astilladoras tambo producen chips xi hño ar hño. Ya astilladoras tambo producen astillas ar xithe̲ ke ya mäs uniformes tamaño, tanto jar ngäts'i ár longitud made Komo ar ár grosor. Pe̲ts'i fracciones mäs mña dätä chips aceptados ne fracciones mäs t'olo multas ne chips pin. Jar Nxoge, Ar hño ar simplemente mäs xi hño!

¿Temu̲ 'nitho thets'i 'nar tambo astilladora??

Nu'bu̲ xí operando 'nar astilladora tambo, ar za̲ ga pädi exactamente Temu̲ gi gi metiendo!
Ya astilladoras tambo ar xithe̲ forestal giran rápidamente ko ar velocidad determinada ir nge ar tamaño ne ar mfeni ár máquina. 'Ra giran 'nar velocidad máxima ar 540 RPM (revoluciones ya t'olo ora), Mente ne ma 'ra xi dähä asta 3000 RPM.
Jar Nxoge, 540 ar velocidad ar toma ya ndu nzafi estándar pa 'nar astilladora ar xithe̲ tambo pequeño. Mä 'me̲hna., Jawa ra astilladoras ar tambo modernas da operan ndezu̲ ar eje ar toma ya ndu nzafi 'nar tractor to girar mäs ngutha (alrededor 1000 RPM). Ar tx'u̲tho hne ngatho ga RPM ya mäs altas menos da nä'ä xi na hmädi, máquina yá 'ma dätä jä'i.
¿Teme ra gi japu̲'be̲fi 'nar astilladora ar xithe̲ industrial??
Ya mfaxte ke ho̲ntho ntsuni limpiando 'naxtu̲i ar escombros 'mefa xta 'nar mfe̲i wa trabaje pa 'nar empresa arboristas profesionales, Ar útil ga pädi Temu̲ zu̲di 'nar astilladora ar xithe̲ estilo tambo industrial.
'Nar astilladora ar xithe̲ industrial to da 'naxtu̲i mäs complicada da 'na básica, Pero operan mäs o menu ya xkagentho bí. Ar astilladora da t'ot'e jar ha̲i 'nar nivelado..

'Nar astilladora ar xithe̲ pe̲ts'i 'nar serie cuchillos da cortan ar xithe̲ trozos t'olo medida da dá alimentas ja ar tolva.. Alimentar ya extremidades, 'naha ar trasero, ja ar tolva, soltar ya ramas medida da ya rodillos ya agarran. Ra astilladoras goteo pe̲ts'i 'nar barra xí alimentación mecánica junto con 'nar control parada ngut'a ne alimentación inversa komongu características Ntsuni..
Ya ar alimentar 'nar extremidad mäs corta, Utilice 'nar rama mäs xi maki pa ndi alimentar. Inspeccione rama 'bu̲ 'be̲tho alimentar dá honi do de wa ya xeni Nthuts'i da tsa da dañar ya cuchillos..
Mbi coloque 'nar rama ar tolva, ya barras enrollables sujetan ya extremidades, ya ju̲ní, ne gem'bu̲ bí o̲t'e astillas ar xithe̲ ja 'nar tambo astilladora horizontal nu'bu da forzadas ya po̲ni 'nar conducto descarga.. Pe̲ts'i da afilar ya cuchillas regularmente, wa ya astillas ar xithe̲ comenzarán ma parecer ar mäs ya trozos nä'ä da astillas.
Nzäm'bu̲ deni ya pautas fabricante pa ar ntsuni ne jar operación ne use guantes hontho hñei Mente mpe̲fi. Ge 'nar idea xi hño zu̲di 'ba̲ts'i yá da̲ ne ya oídos, 'nehe, junto con ya 'bitu ajustada.

¿Pe 'nar astilladora ar xithe̲ destrozar 'nar komongu??

Nuna gehna 'nar nt'a̲ni espantosa ke ar tsa̲ da ehe jar ar mente 'me̲fa ga películas komongu ar Fargo., Dá da personaje Steve Buscemi T'ini horriblemente a través de 'nar astilladora ar xithe̲.
Ge 'nar tsita oscura, ne xi, 'na da probablemente ni 'nar pa pe̲ts'i da 'ya̲ni di nu'i xkagentho! 'Ñotho ar embargo, Ya astilladoras ar xithe̲ xi triturar hingi hembi da 'nar komongu. Ja ya huesos hingi bí thogi xi hño ja ya ndu nzafi cizallamiento ne torsión 'nar astilladora ar xithe̲.
Ojalá, hingi gi planeando asesinar jar ni ko ir astilladora ar xithe̲! Ne obviamente, ni 'nar pa da ga japi tsihi a través de ir astilladora ar xithe̲ (¿Te da mä gi da??). Tobe, Ar mahyoni t'ode ar poder xí máquina yá Ts'ut'ubi dige yá komongu humano, ya da mahyoni komongu 'nar recordatorio mahyoni. – Gi pe̲ts'i da njapkaso ja ar operar nä'ä!
Ma 'nagi, deni xkagentho da uni mfädi fabricante pa ar ntsuni ne ya use gafas nsu, 'ba̲ts'i auditiva, ne ya 'bitu nä'ä hingi quede atrapada ja ar máquina. Ya astilladoras ar xithe̲ ya bo̲jä nu'u̲ útiles – pe hingi discriminan entre xithe̲ ne ya jä'i!

Njäts'i nu'bu

Nja'bu da 'bu̲'bu̲ nä'ä gi! Ga̲tho nä'ä t'ot'e ga pädi dige ya astilladoras tambo pa ndi da 'BATS'I da nja ntsoni 'nar informada nu'bu̲ compre – wa gi 'ñe̲nt'i da du'mi 'na jar 'be̲fi.
Jawa nga̲tho ar klase ar máquinas pa da 'ñets'i., nja'bu da independientemente ar ár bojä, ar klase ar 'be̲fi da xa mpädi ar abordar, ne yá preferencias thuhuse̲, nu'i gi da capaz ar tingigi mbo 'nar astilladora tambo ne da adapte yá ndu.

Taichang Drum Wood Chippers Nthuts'i ñut'i

Taichang ge 'nar líder fabricante ne proveedor astilladoras tambo jar Ntxinä. Di pe̲ts'u̲he 'nar nt'ot'ise̲ ma fábrica ne HMUNTS'UJE productos xi xi exportados jar nä'ä ar 100 Ximha̲i.

Diseñamos nuestras astilladoras tambo 'nar bí tsa da tsoni ko ya requisitos jar cliente ne mpe̲fi nä'ä mä ar estándar ar industria.. Ma equipo diseñadores calificados garantiza ke ya producto, ya mfaxte xí nze̲di wa yá 'ma, da altamente efectivo ne brinde ar nt'uni deseado ko 'nar consumo ar energía mínimo..

Características ar Taichang Drum Chippers

Ma astilladora ar xithe̲ tambo pe̲ts'i ndunthe ventajas dige ma mahyoni. Utilizamos materiales fuertes ne mextha ar hño pa producir 'nar máquina xi maki ar duración. Ya características ma astilladora ar xithe̲ tambo enfatizan ar ntsuni ne ar conveniencia. Ga esforzamos ya hoki 'nar máquina nä'ä hingi ho̲ntho mäs ar segura ar zu̲di, pe 'nehe hei ejecutar ne da zeti.

cámara trituración

Cámara trituración ar astilladora ar xithe̲ ar tambo xí cubierta ya ntsuni ne ar cubierta bí levanta hingi hembi da t'ot'e ko ya hidráulico. 'Me̲hna thogi da zeti ne cambio cuchillas 'bu̲hu̲ fáciles ne convenientes..

jwai astillador tambo

Ar he̲'mi ar cuchilla ar H13. Ar mäs me ne resistente ja ar desgaste. Pe tu̲ki ar xithe̲ dura ne pe̲ts'i 'nar nzaki ar útil mäs maku̲nzaki 'be̲tho necesitar afilado. Da uni ya mpädi mäs xi resultados, ar cuchilla da afilar ar después ar kadu 1000 ya ora njapu'befi.

rodillo

Rodillo alimentación ar astilladora ar xithe̲ nt'ot'ihu̲ xí t'o̲t'e dega ar 45# Mn asero. Nuna ar aleación asero pe̲ts'i 'nar xí nze̲di abrasión ne 'nar ndu nzafi ar mordida precisa, ayudando reducir posibilidad ngi ja ar astilladora.

komongu ar astilladora tambo

Ar he̲'mi ar carrocería ar asero ar carbono xí nze̲di — Q235. 'Me̲hna bí permite funcionar bí nzäm'bu̲ hinda cimientos ha̲i..

transportador cadena alimentación

Transportador cadena alimentación alimenta materia prima bí uniforme, independientemente ar tamaño wa Honja, prevención ja ya nthäki peligrosos.

malla pantalla

Ar tamaño ar malla ar pantalla ar tsa̲ da personalizar pa ya 'na'ño tamaños pa producir productos finales nä'ä mä ya requisitos específicos.

Parámetros ya astilladoras tambo

Ar klaseTC216TC218TC426TC428
Diámetro ar rotor (milímetro)650800650800
Yá 'bede ya dispositivo Ts'ut'ubi (xe̲ni)3 cuchillas wa personalizadas3 cuchillas wa personalizadas20-35 martillos wa personalizados20-35 martillos wa personalizados
Tamaño ar pantallaΦ 50 wa personalizadoΦ 50 wa personalizadoΦ 60 wa personalizadoΦ 60 wa personalizado
Tamaño entrada (milímetro)540×240680×3101250×2501250×310
Velocidad rotación ar blade (r/m)590650600650
Tasa alimentación (m yá min)3835-383838
Diámetro máximo ar hñei (milímetro)220300240300
Longitud ar viruta ar xithe̲ (milímetro)30-50 wa personalizado30-50 wa personalizado30-80 wa personalizado30-80 wa personalizado
Mfeni (t/h)3-66-108-1010-12
Nts'edi principal (kilovatio)55110110132
Motor alimentación (kilovatio)3+45.5+45.5+5.55.5+7.5
Motor descarga (kilovatio)3+33+35.5+5.55.5+5.5
Motor ar bomba asete (kilovatio)1.51.51.51.5
Longitud transportador alimentación (milímetro)4000400040004000
Longitud transportador descarga (milímetro)10000100001000010000
Be̲xu (t)4.578.210.4
Entrega1×40 'nar GP1×40 'nar GP1×40 'nar HQ1×40 'nar HQ

Video ar 'be̲fi ya astilladoras tambo

Chapa procesamiento residuos procesamiento tambo ar xithe̲.

Astilladora tambo mextha mfeni da procesa ramas ar xithe̲

Consejos 'na jar ta̲i 'nar astilladora tambo

Jar 'mui pa ndi t'uni hño, Jaki ar mäte, intente proporcionar da ku̲hu̲ ar ungumfädi:

1) ¿Tange ar hñei da triturar?? Nu'bu̲ dá madera, Temu̲ ar klase ar xithe̲?
2) Dureza?
3) Contenido humedad?
4) Diámetro máximo ar hñei da triturar?
5) Longitud máxima ar hñei da triturar?
6) Ar mfeni producción requerida?
7) Tamaño ar chips requerido?
8) ¿Pa Temu̲ mi utilizarán ya astillas ar xithe̲? ? ( fabricación pellets ar xithe̲? Pa centrales eléctricas biomasa? Etc)
9) Lugar 'be̲fi jar máquina?
10) Ma'na requisito hontho nä'ä hmä gí mahyoni pa gi di ga pädi?

Tso̲kwa continuación, bí recomendaremos modelo mfädi ir nge yá ndu reales..

Hable ko 'nar experto