Rreth Taichang

Jinan Taichang Transmission Machinery Co.Ltd është një prodhues profesionist i makinave pelet në Kinë që nga viti 2004 .Kompania integron kërkimin dhe zhvillimin, prodhimit, shitjes dhe shërbimit, me një sipërfaqe totale prej 40000 ㎡. Me më shumë se 200 stafi i punishtes, ne kemi prodhimin e pajisjeve moderne dhe ekipin e shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit teknik.

Kompania jonë ka arritur ISO9001 2000 Certifikimi, Certifikimi CE, Patenta e certifikimit SGS etj.

Mbulesa jonë e makinerive të biomasës

Drum Chippers,
Mulliri me çekiç,
Tharëse rrotulluese,
Makinë pelet,
Makinë me pelet për ushqim,
Linja e prodhimit të peletit

Aktualisht, produktet janë shitur në të gjithë vendin dhe janë eksportuar në më shumë se 60 vende dhe rajone si Gjermania, Finlanda, Rusia, Zelanda e Re, Korea e jugut, Pakistani, Indi, Bangladeshi, Vietnami, Malajzia dhe Turqia. Kompania ka ekip me përvojë dhe të aftë të shërbimit pas shitjes dhe sistem të përsosur të shërbimit pas shitjes. Bazuar në dosjet e plota të klientit, kompania mund të ofrojë zgjidhje të shpejta dhe të sakta për kërkesat e shërbimit ndaj klientit në çdo kohë.

Cilësia dhe shërbimi janë shpirti ynë për zhvillimin e kompanisë , ne do të bëjmë çmos për t'u ofruar klientëve zgjidhje dhe makineri të kënaqshme ,për të arritur të favorshme me klientët tanë është misioni i kompanisë tonë.

0 +
Produktet
0 +
Punonjësit
0 +
Projektet e suksesit
0 +
Inxhinierë me përvojë

Pse 1000+ Klientët na zgjedhin ne?

Inxhinierët tanë

Ne punësojmë shumë të aftë, inxhinierë profesionistë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe përmirësimit të të gjitha produkteve tona. Inxhinierët tanë të vjetër janë të mirëkualifikuar me diploma të avancuara. Inxhinierët tanë me përvojë dhe të aftë të R&D mund të ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve tuaja në lidhje me makineritë ose prodhimin dhe të ndihmojnë me shërbimin pas shitjes.

Kontroll i rreptë i cilësisë

Cilësia është e rëndësishme për ne. Ne jemi IS0 9001, KJO, dhe të certifikuar nga SGS. Të gjithë komponentët e përdorur në makinat tona kalojnë inspektimin tonë të rreptë të cilësisë. Ne kryejmë një provë për çdo makinë dhe testim të veshjes përpara dërgesës.

Çmimet konkurruese

Menaxhoni buxhetin tuaj në një mënyrë të zgjuar dhe minimizoni kostot tuaja të prodhimit. Ne ofrojmë çmime konkurruese për të gjitha makinat tona. Kontaktoni ekipin tonë të shitjeve për mbështetje për zgjidhje me porosi.

Ekipi profesional i shitjeve

Ne kemi një ekip shumë të kualifikuar shitjesh ndërkombëtare që do t'ju përgjigjet brenda 24 orë në lidhje me çdo pyetje para shitjes që mund të keni. Pas shitjeve, ne ofrojme 24/7 komunikimet me email dhe telefon, dhe mund të organizojë mbështetje në vend.

Mbështetje e plotë teknike

Plot 24/7 mbështetje si para dhe pas blerjes suaj. Ne ofrojmë testime falas për të zhvilluar procesin e prodhimit në biznesin tuaj dhe jemi të përkushtuar për të gjetur zgjidhjen më të mirë për nevojat tuaja specifike. Nëse jeni të interesuar të bashkëpunoni me ne për të shitur makinat tona, ne jemi të lumtur të konsultohemi me ju.

Porositja dhe pagesa

Porositja me ne është e shpejtë dhe e përshtatshme. Ekipi ynë profesional i shitjeve u përgjigjet shpejt pyetjeve dhe përpiqet të zgjidhë problemet tuaja, si para shitjes ashtu edhe pas shitjes. Ne pranojmë në mënyrë të sigurt të gjitha format e pagesës duke përfshirë transferimin T/T, LC në shikim, PayPal, dhe Western Union.

Galaria e Kompanisë

Flisni me një Ekspert