Rreth TCPEL

TCPEL është një prodhues profesionist i makinave pelet në Kinë që nga viti 2014. Fabrika jonë integron kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin, me një sipërfaqe totale prej 20000㎡. Me më shumë se 200 staf të punëtorisë, ne kemi prodhim të pajisjeve moderne dhe ekip të shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit teknik.

Kompania jonë ka arritur certifikimin ISO9001 2000, certifikimin CE, patentën e certifikimit SGS etj.

Mbulesa jonë e makinerive të biomasës

Drum Chippers,
Mulliri me çekiç,
Tharëse rrotulluese,
Makina e peletit,
Makina e peletit për ushqim,
Linja e prodhimit të peletit
Ftohës pelleti
Makinë për paketimin e peletit

Aktualisht, produktet janë shitur në të gjithë vendin dhe janë eksportuar në më shumë se 60 vende dhe rajone si Gjermania, Finlanda, Rusia, Zelanda e Re, Koreja e Jugut, Pakistani, India, Bangladeshi, Vietnami, Malajzia dhe Turqia. Kompania ka ekip me përvojë dhe të aftë të shërbimit pas shitjes dhe sistem të përsosur të shërbimit pas shitjes. Bazuar në dosjet e plota të klientëve, kompania mund të ofrojë zgjidhje të shpejta dhe të sakta për kërkesat e shërbimit ndaj klientit në çdo kohë.

Cilësia dhe shërbimi janë shpirti ynë për zhvillimin e kompanisë, ne do të përpiqemi të bëjmë më të mirën për t'u ofruar klientëve zgjidhje dhe makineri të kënaqshme, për të arritur të favorshme me klientët tanë është misioni i kompanisë tonë.

Produkte
0 +
Punonjësit
0 +
Projektet e suksesit
0 +
Inxhinierë me përvojë
0 +

Pse na zgjedhin mbi 1000 klientë?

Inxhinierët tanë

Ne punësojmë inxhinierë shumë të aftë dhe profesionistë të përkushtuar për të hulumtuar dhe përmirësuar të gjitha produktet tona. Inxhinierët tanë të vjetër janë të mirëkualifikuar me diploma të avancuara. Inxhinierët tanë me përvojë dhe të aftë të R&D mund të ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve tuaja në lidhje me makineritë ose prodhimin dhe të ndihmojnë me shërbimin pas shitjes.

Kontrolli i rreptë i cilësisë

Cilësia është e rëndësishme për ne. Ne jemi të certifikuar IS0 9001, CE dhe SGS. Të gjithë komponentët e përdorur në makinat tona kalojnë inspektimin tonë të rreptë të cilësisë. Ne kryejmë një provë për çdo makinë dhe testim të veshjes përpara dërgesës.

Çmimet konkurruese

Menaxhoni buxhetin tuaj në një mënyrë të zgjuar dhe minimizoni kostot tuaja të prodhimit. Ne ofrojmë çmime konkurruese për të gjitha makinat tona. Kontaktoni ekipin tonë të shitjeve për mbështetje për zgjidhje me porosi.

Ekipi profesional i shitjeve

Ne kemi një ekip shumë të kualifikuar shitjesh ndërkombëtare që do t'ju përgjigjet brenda 24 orëve në lidhje me çdo pyetje para shitjes që mund të keni. Pas shitjeve, ne ofrojmë 24/7 komunikim me email dhe telefon, dhe mund të organizojmë mbështetje në vend.

Mbështetje e plotë teknike

Mbështetje e plotë 24/7 para dhe pas blerjes suaj. Ne ofrojmë testime falas për të zhvilluar procesin e prodhimit në biznesin tuaj dhe jemi të përkushtuar për të gjetur zgjidhjen më të mirë për nevojat tuaja specifike. Nëse jeni të interesuar të bashkëpunoni me ne për të shitur makinat tona, ne jemi të lumtur të konsultohemi me ju.

Porositja dhe pagesa

Porositja me ne është e shpejtë dhe e përshtatshme. Ekipi ynë profesional i shitjeve u përgjigjet shpejt pyetjeve dhe përpiqet të zgjidhë problemet tuaja, si para shitjes ashtu edhe pas shitjes. Ne pranojmë në mënyrë të sigurt të gjitha format e pagesës duke përfshirë transferimin T/T, LC në shikim, PayPal dhe Western Union.

Galaria e Kompanisë

Bisedoni me një ekspert

Na kontaktoni